Plan4All

Plan4All z.s. je nezisková asociace udržující a dále zdokonalující výsledky mnoha výzkumných a inovačních projektů. Plan4all provádí výzkum a experimentální vývoj a výsledky těchto činností převádí do praxe.

Plan4all shromažďuje velké otevřené datové soubory související s plánovacími činnostmi v různých specializacích včetně územního/městského plánování, rozvoje venkova, dopravy, životního prostředí, cestovního ruchu a přesného/autonomního zemědělství. Plan4all zajišťuje, že otevřená data jsou snadno dostupná pro opětovné použití, data jsou udržována a zlepšuje se jejich kvalita.

Plan4all je zastřešující organizací 60 partnerů z 22 zemí včetně veřejných orgánů, univerzit, výzkumných organizací a obchodních partnerů.

Více informací na https://www.plan4all.eu/

Plan4All

 

RoadTwin

RoadTwin je řešení pro modelování dopravy měst. Díky tomu si mohou zástupci města či regionu snadno vytvářet dopravní scénáře. Správné řešení dopravní situace je tak možné ověřit v rámci několika minut, bez nutnosti instalace a znalosti dopravního softwaru nebo kontaktování dopravních specialistů.

Více informací na https://roadtwin.com/cz/

RoadTwin

Innoconnect

InnoConnect.net je mladý softwarový start-up se sídlem v Plzni v České republice. Poskytujeme lokalizační zpravodajské služby klientům v oblasti chytrých měst, chytré mobility, internetu věcí, otevřených dat a analýzy a vizualizace geodat. Naší klíčovou odborností je vizuální analýza velkých dat. Vytváříme interaktivní analytické mapy pomocí WebGLayer, open source javascriptové knihovny, kterou udržujeme.

Více informací na https://innoconnect.net/

Innoconnect